طراحی و برنامه نویسی سایت اقساطی

طراحی و برنامه نویسی سایت اقساطی

باسلام

گروه نانو دیزاین به جهت کمک به کسب و کار های مردمی و همچنین کمک به افزایش فروش به کسب و کار ها با توجه به نزدیک شدن سال شمسی 1402؛ طبق روال همیشگی خود قصد دارد برای تعداد محدودی از کاربران و با توجه به زمان محدودی که مانده تعدادی سایت را به صورت اقساطی طراحی کند.

آیا احتیاج به چک یا سفته است؟

خیر؛ توجه بفرمایید که برای سفارش طراحی و برنامه نویسی سایت به هیچ عنوان احتیاج به دسته چک یا سفته ندارید.

در واقع پروژه شما پس از واریز پیش پرداخت استارت زده خواهد شد و در زمان اعلام شده تحویل خواهد شد؛ همچنین تا زمان واریز آخرین قسط، سایت طراحی شده شما؛  نزد ما به امانت نگه داشته خواهد شد. البته در نظر داشته باشید که به محض آماده شدن سایت شما توسط طراحان ما، سایت برای شما قابل استفاده خواهد بود و در استفاده و یا فروش محصولات خود هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

آیا درصد یا هزینه بیشتری روی اقساط کشیده خواهد شد؟

هزینه های اعلام شده تفاوتی در اقساطی بودن یا نبودن آن ندارد؛ اما اقساطی نبودن سایت مزایای خودش را دارد. مانند دامین (دامنه) های رایگان؛ میزبانی دلخواه و همچنین عدم وابستگی به تیم ما - عدم وابستگی به تیم ما به منظور تغییرات لازم در هاست یا دامنه است. هرچند بسیاری از مشتریان؛ به طور کلی میزبانی اسکریپت ها و سایت های خودشان را به تیم ما می سپارند. تیم ما خدمات میزبانی و کانفیگ سرور نیز انجام میدهد.

شرایط طراحی و برنامه نویسی سایت اقساطی در نانو دیزاین به چه صورت است؟

به منظور طراحی و یا برنامه نویسی سایت؛ شما می بایست اول تمامی مواردی که لازم دارید را از طریق تماس با ما و یا اطلاعات تماس خود را از طریق فرم پایین در همین صفحه برای ما ارسال کنید تا درباره جزئیات بیشتر با شما تماس بگیریم. پس از دریافت جزئیات؛ بعد از مدتی هزینه نهایی برای شما ارسال خواهد شد و در صورتی که بخواهید پروژه برای شما شروع به توسعه کند؛

1 - باید حداقل ⅓ (یک سوم) از کل مبلغ اعلام شده را پرداخت کنید.

2 - ما بقی هزینه نیز می تواند در 3 قسط و یا برای پروژه هایی که بیش از 20 میلیون از آن مانده در 6 قسط پرداخت شود.

نکته: البته در شرایطی؛ امکان دارد با مشتری برای تعداد اقساط راه بیاییم، این موضوع بیشتر بستگی به سایت طراحی شده و شرایط مشتری و خودمان دارد. (مثلا در اوج شلوغی کار اگر مشتری برای تحویل کار عجله نداشته باشد و اولویت پروژه او پایین تر باشد، می توانیم درباره این موضوع با شخص گفتگو کنیم).

3 - در طول مدتی که هنوز هزینه سایت را کامل پرداخت نکردید (بعد از تحویل سایت به شما)؛ سایت برروی سرور های خود ما با دامین های شما میزبانی خواهد شد، یعنی سورس سایت تا زمان پرداخت هزینه کامل در اختیار شما قرار نخواهد گرفت؛ البته شما دسترسی کامل به بخش های مدیریت سایت و همچنین کل سایت دارید. شما صاحب سایت هستید؛ اما تا زمانی که تسویه حساب نکردید، سورس سایت در اختیار شما قرار نخواهد گرفت.

4 - سایت های نوشته شده از زمان تحویل مانند تمامی محصولات و خدمات دیگر ما (مثل طراحی سایت که نقدا هزینه آن پرداخت می شود) دارای 3 ماه پشتیبانی می باشد؛ در این 3 ماه هر مشکل برنامه نویسی و یا اختلال در “اسکریپت” پیش بیاید تیم ما به صورت رایگان آن را برای شما درست خواهد کرد.

5 - از آنجا که میزبانی سایت تا زمان تسویه حساب بر عهده ما می باشد؛ در صورتی که بیشتر از حد اعلام شده از منابعی که در اختیارتان قرار گرفته استفاده کنید، می بایست با هزینه (معقول و منطقی) نسبت به افزایش منابع خود اقدام فرمایید. توجه بفرمایید که هزینه های میزبانی ما به طور کلی از خیلی از هاستینگ های دیگر کمتر بوده و همچنین کانفیگ این سرور ها به طوری اختصاصی برای اسکریپت های خودمان بهینه شده است.

6 - با توجه به آنکه گروه ما در ایران بزرگ و در سایه خلیج همیشه فارس فعالیت می کند؛ می بایست قوانین جاری کشور را رعایت کنید تا برای هیچ کدام از ما مشکلی پیش نیاید؛ توجه بفرمایید که محتوای قرار گرفته و همچنین تمام تبعات مربوط به پروژه شما، بر عهده خود شما (صاحب سایت) می باشد.

در صورت دیر پرداخت کردن اقساط چه اتفاقی خواهد افتاد؟

1 - دیر پرداخت کردن اقساط برای شما جریمه و یا هزینه اضافه ای نخواهد داشت. البته به موارد پایین نیز دقت بفرمایید.

2 - اگر از زمان اعلام شده؛ مثلا دهم به دهم هر ماه تا زمان تسویه حساب، قسط خود را بیش از 10 روز عقب بیندازید؛ سرویس میزبانی شما مسدود خواهد شد (یعنی سایت تا زمان پرداخت قسط مسدود خواهد شد).

3 - اگر از زمان آخرین قسط شما بیشتر از 90 روز گذشته باشد، متاسفانه قرارداد لغو شده و پس از گذشت این تاریخ شما حتی با پرداخت اقساط دیگر نمی توانید سایت خود را از مسدودیت در بیاورید؛ همچنین پیش پرداخت و اقساط پرداخت شده تا آن زمان به عنوان غرامت تحت هیچ عنوانی عودت نخواهد شد. و همچنین بر طبق بند هایی که قبلا اعلام شده نیز، هیچ اطلاعاتی از سایت به کاربر تحویل نخواهد شد.

4 - در شرایطی؛ مانند جشنواره یا عید نوروز؛ به کاربران طبق قرارداد اعلام خواهد شد که اقساط خود را چطور پرداخت کنند. مثلا در عید نوروز؛ اگر قسط بیش از 20 روز عقب بیوفتد سرویس کاربر تا زمان پرداخت مسدود خواهد شد (در واقع بند 2 همین قوانین با 20 روز اعمال خواهد شد).

قوانین زمان اعلام شده برای تحویل پروژه به چه صورت است؟

1 - زمان اعلام شده برای تحویل سرویس، بعد از واریز پیش پرداخت محاسبه خواهد شد.

2 - اگر از زمان اعلام شده تا زمان واریز پیش پرداخت کاربر بیش از 48 ساعت گذشته باشد و پروژه (های) جدیدی گرفته باشیم؛ اولویت با پروژه هایی است که زودتر سفارش خود را نهایی کرده اند، در این صورت امکان دارد زمان اعلام شده برای شما تغییر کند.

3 - زمان اعلام شده به صورت حدودی می باشد؛ امکان دارد کمتر و امکان هم دارد بیشتر طول بکشد. همچنین اگر اتفاق غیرقابل پیش بینی ای مانند بلایای طبیعی و غیرطبیعی و همچنین قطع اینترنت (به مانند قطع سراسری اینترنت و آشوب در کشور) اتفاق بیوفتد، در صورتی که در کار خللی ایجاد کند؛ زمان اعلام شده اعتبار خود را از دست داده و زمان جدیدی اعلام خواهد شد.

4 - بابت دیرکرد جریمه ای و بابت تحویل دادن زودتر پروژه پاداشی در نظر گرفته نشده است.

5 - مدت زمان پشتیبانی 3 ماهه پروژه از زمان تحویل توسط تیم ما محاسبه خواهد شد.

6 - در صورتی که در زمان تحویل توسط تیم ما؛ دیرکردی اتفاق بیوفتد، کاربر می تواند تا زمان تحویل پروژه از پرداخت قسط خود جلوگیری کند. البته پس از تحویل پروژه اگر تا 10 روز قسط خود را پرداخت نکنید؛ شامل بند 2 قوانین دیرکرد مشتری خواهید شد (سرویس تا زمان پرداخت قسط مسدود خواهد شد).

قوانین مدیریتی

تمامی پلتفرم ها قوانین خاص خود را دارند؛ تیم ما هم به همین صورت می باشد.

همچنین امکان دارد قوانینی در آینده تغییر، حذف و یا اضافه شود. این حق برای ما محفوظ می ماند.

اما وظیفه ما در قبال تغییر قوانین در هر لحظه؛ این است که کاربرانی را که از مدت قرارداد آن ها همچنان باقی مانده را از طریق اس ام اس و یا تماس تلفنی مطلع سازیم.

به همین جهت کاربر می بایست اطلاعات تماس خود را به صورت دقیق و همیشه در دسترس قرار دهد.

جهت دریافت مشاوره و تماس با ما؛ می توانید از دکمه “تماس با ما” در زیر استفاده کنید؛ و یا می توانید اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کرده تا ما با شما بزودی تماس بگیریم.

توجه بفرمایید زمان تماس ما؛ از ساعت 10 صبح تا ساعت 21 خواهد بود.

با تشکر.

تماس با ما
ارسال درخواست مشاوره